DRV képzés 600 munkavállalónak
600-nál is több munkavállaló zuhanásbiztonsági képzésére kaptunk megbízást a DRV-től, így az oktatás gőzerővel zajlott az év második felében.
Mindig öröm látni az elkötelezett munkaadókat, akik bizalommal fordulnak hozzánk munkavállalóik oktatásával kapcsolatban, legyen szó akár magasban, akár mélyben végzett munkáról.
Green GAZEK fejlesztések: növények az irodában, tárolók készítése a szétválogatott testheveder alkatrészekhez
Zöld törekvéseink keretében még zöldebb megoldásokat alkalmaztunk eseményeinken, és irodánk is átalakult, hogy kellemesebb légkörben dolgozhassunk.
Virágprojektünk keretében tovább zöldítettük irodánkat, közelebb hozva a természetet a mindennapokhoz.
Az év végi projektünk részeként tárolókat készítettünk a visszafogadott selejt és elhasználódott testhevederek válogatásához. (Hamarosan láthatjátok is az elkészült darabokat.)
Elindult felülvizsgálói értesítőnk
Legújabb GAZEK®️ fejlesztésünk támogatásával automatikus értesítőt kaptok az időszakos felülvizsgálatok közeledtével, így mindig időben értesültök az esedékes felülvizsgálatokról.
Holcim futás
Bogos Csaba Ügyvezető igazgatónk részt vett a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány, Királyegyháza Község Önkormányzata, Szentlőrinc Város Önkormányzata és a Holcim Magyarország Kft., valamint a helyi civil szervezetekkel együtt szervezett „EGYÜTT GYERMEKEINKÉRT” Jótékonysági Futóversenyen.
Lajstromozási tanúsítvány
Szeptemberben újabb mérföldkőhöz értünk: az Európai Unió Szellemi Tulajdoni Hivatala 2023. szeptember 27-én lajstromba vette a GAZEK márkanevet és lajstromozási tanúsítványt állított ki.
Gere Attila oktatás
A kiváló borok biztonságos elkészítése érdekében novemberben oktatást tartottunk GERE Attila Pincészetében, ahol a dolgozók a magasban végzett munka alapjairól tanultak.
Ácsképző Központ Nonprofit Kft. megállapodás
A cég megállapodást kötött a nagyvázsonyi Ács Képző Központ Nonprofit Kft.-vel és vállalta, hogy oktatja a központban tanuló diákokat a magasban végzett munka veszélyeinek feltárására és a szabályos zuhanásbiztonsági eszközhasználatra. A megállapodás értelmében évente több alkalommal a képzési rendbe illeszkedően fogjuk megtartani az oktatásokat, ácsoknak, tetőfedőknek, állványépítőknek.
Az eszközadomány, amely több mint 1.000.000 Ft értékű GAZEK ®️ eszközöket tartalmaz, további segítséget nyújt a diákok gyakorlati készségeinek fejlesztésében és a biztonságos munkavégzésben. Így a jövő szakemberei még jobban felkészülhetnek és kiváló minőségű termékeket használhatnak a mindennapi munkájuk során.
GAZEK Akadémia sorozat elindítása
Nyáron elhatároztuk, hogy újabb programot szervezünk: októberben és novemberben tartottuk meg Akadémia sorozatunk első két alkalmát, és 2024-ben még két alkalommal, január 18-án és február 15-én várunk Benneteket.
Ha szeretnéd bővíteni szakmai tudásod, illetve meghallgatnál izgalmas pódiumbeszélgetéseket az alábbi linkre kattintva tudhatsz meg még több információt!
Időszakos felülvizsgálói képzés
Az év második felében folytattuk az új felülvizsgálók oktatását, akik megtanulhatták a leesés elleni védőeszközök felülvizsgálatához szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket.
MIK Partnerek Szakmai nap
Hasznos találkozók és beszélgetések zajlottak a gazdaság és az egyetem szereplői között, erősítve a jövőbeni kapcsolatokat.
DEBRECEN
Meiszterics Gábor zuhanásbiztonsági specialista kollégánk októberben előadást tartott Debrecenben a III. Környezet, Egészség, Biztonság (EHS) Nemzetközi Szimpóziumon, ahol a magasból való lezuhanás megelőzésére használatos egyéni védőeszközök alkalmazásáról beszélt.
PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM KÖZGAZDASÁGTUDOMÁNYI KAR
Egyetemi projekt
Az a megtiszteltetést ért minket, hogy a pécsi közgazdaságtudományi kar hallgatói a Digitális marketing alapjai kurzus keretében dolgoztak projektfeladatunkon, amely a speciális piacon alkalmazható marketing megoldásokat vizsgálta az online értékesítés során.
Témánk a következő volt: „Milyen marketing megoldások alkalmazhatóak egy speciális piacon az online értékesítés során?”
iExpo
Újra részt vettünk a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar által szervezett iExpo-n, ahol számos kiváló ötlettel találkoztunk. Öröm látni, milyen felkészültek a hallgatók és milyen kidolgozott projektekkel állnak elő.
Nagyon hálásak vagyunk a lehetőségért és gratulálunk mindazoknak, akik díjazásban részesültek, külön öröm, hogy mi is támogathattuk a „Plakát kategória” legjobbját!
Vizsgabizottságban való részvétel
Az év utolsó programja a marketing osztály számára a pécsi közgazdaságtudományi karon végzős hallgatók szakdolgozatvédésének meghallgatása volt.
2023. december 21-től 2024. január 04-ig egy kis pihenőre megyünk, hogy aztán az újévben ismét gőzerővel haladjunk tovább a kitűzött céljaink megvalósítása érdekében. Green GAZEK®️ projektünk sok új izgalmat tartogat még, valamint folytatjuk hadjáratunkat, hogy minél több helyen javítsuk a magasban, illetve a mélyben végzett munkát Magyarországon.
Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánunk!